-50%

Сушарка для білизни трьохповерхова складна Garment rack with wheels № K12-120 Блакитний
2 392 ₴
1 196 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01k04p005
+380 (68) 085-97-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для білизни Garment rack with wheels № K12-120 Блакитний🔥👇
📌Складна сушарка для білизни Garment rack with wheels - трирівнева сушарка з колесами, яка надасть багато місця для вашого прання. Завдяки колесам можна вільно переміщати, що дозволяє використовувати сушарку зовні.

Особливості👌👇
- Класичний стиль та універсальні кольори: білий та сріблястий
- Адаптовано для внутрішнього та зовнішнього розміщення
- Високоякісні сталеві трубки
- Надійна та нержавіюча
- Рівні також можна скласти індивідуально
- Два бічні крила для вішалок
- Колеса можна обертати на 360
- Багато способів застосування
- Швидка та проста збірка
Характеристика⚙️👇
- Матеріал: труби з нержавіючої сталі, ПП та АБС-пластик.
- Максимальне навантаження: кожен рівень 4 кг
- Розмір у розкладеному вигляді: 75-103x49x170 см (Д х Ш х В)
- Розмір у складеному вигляді: 75x49x170 см
- Вага: 4,7 кг
Комплектація✅👇
- Сушарка для білизни Garment rack with wheels
- Заводська упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Матеріал | Метал |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Колір | Блакитний |
| Тримачі для дрібних речей | Так |
| Вага | 4.7 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Висота | 170 мм |
| Назва | |
| Назва | Сушарка для білизни трирівнева складана Garment rack with wheels No K12-120 Блакитна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 196 ₴









