
Джерело безперебійного живлення WGP103-5912 ДБЖ для мережевого пристрою — роутера Mini DC UPS 5v+9v+12v 10400mAh
3 392 ₴
1 696 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: WGP912
Джерело безперебійного живлення для мережевого пристрою WGP103-5912 ДБЖ — роутера Mini DC UPS 5v+9v+12v 10400mAh🔥👇

🔥Бренд: WGP (Wonderful Green Power)
🔥Mini UPS з АКБ.
🔥Mini UPS для живлення абонентського термінала (ONU) і/або WiFi маршрутизатора в момент вимкнення живлення.
❌Блок живлення для заряджання/живлення UPS 12V/2A НЕ входить до комплекту!❌

📌Якщо у вас у квартирі/домі є оптоволокно, або ваш провайдер забезпечує безперервне живлення у вашому домі тоді це вибір для вас.
📌Зможе одночасно живити WI-FI роутер і оптоволоконний модем, 5V, 9V, 12V, відповідно приблизно 8-10 годин, автоматично переходить на живлення з акумуляторів, коли вимкнеть електроенергію.
📌Термін експлуатації Li-Ion акумулятора: 500 циклів заряджання


👇Має 2 вбудовані виходи DC на 9 і 12 вольтів, USB 5 в, а також набір дротів і перехідників у комплекті. Mini UPS WGP призначений для забезпечення аварійного резервного живлення всіх видів постійного струму, як-от маршрутизатори, модеми, телевізійні приставки, телефонні системи VOIP, системи спостереження, системи сигналізації, системи персонального зв'язку, радіо, цифрові камери, POS-термінали, пристрої Bluetooth, смарт-карти та інше телекомунікаційне обладнання👆
🔥Акумулятор ємністю 8800 мА·год25Wh забезпечує безперервну роботу роутера до 8 годин.
🔥Універсальні дроти в комплекті.
🔥Захист від перезаряджання, захист від повного розряджання АКБ, захист від короткого замикання.

Характеристики⚙️👇
⚡️Кількість вхідних розеток: 1 шт. (12В)
⚡️Кількість вихідних розеток: 3 шт. (5 9 12в)
⚡️Індикація: Світлова
⚡️Тип ДБЖ: Інтерактивний
⚡️Тип акумулятора: Li-Ion (4×18650) вбудований


Ємність акумулятора: 8800 Mah (38Wh)⚡️👇
⚙️Мінімальна вхідна напруга 12 В
⚙️Максимальна вхідна напруга 12 В
⚙️Форма вихідної напруги: Чиста синусоїда
⚙️Вихідні інтерфейси:
⚙️DC 5.5*2.5мм: 9v 1.5A
⚙️DC 5.5*2.5мм: 12v 1.5A
⚙️USB: 5v – 1A (5W)
⚙️Вхід: 12V 2A
⚙️Виходи: USB 5V 2A, DC 9V 1A, DC 12 V 1 A
⚙️Вага: 0.248 кг
⚙️Размер: 116×73×24mm


Комплектація👌👇
✅фірмова коробка
✅Mini UPSx1,
✅Кабель usb dc 12 v (Етим кабелем потрібно заряджати UPS), usb дріт для під'єднання роутера до повербанка, DC 5.5×2.1 мм
✅Перехідник з DC 5.5*2.5 (2.1) мм на роз'єм 3.5*1.35 мм
✅Кабель DC 5.5*2.5 мм to DC 5.5*2.5 мм завдовжки 50 см
✅Кабель-розгалужувач DC 5.5*2.5 (тато) на 2-х DC 5.5*2.5 (тато)
✅Інструкція англійською мовою 1 шт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WGP |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Інтерактивний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 2 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 24 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Користувацькі характеристики | |
| назва | Джерело безперебійного живлення WGP103-5912 ДБЖ для мережевого пристрою — роутера Mini DC UPS 5v+9v+12v 10400mAh |
- Ціна: 1 696 ₴










