
Портативна мінішвабра MINI MOP з можливістю віджимання для легкого прибирання будинку, авто, вікон
498 ₴
249 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: XL340
Портативна мінішвабра для легкого прибирання будинку, авто, вікон MINI MOP з можливістю віджимання💫👇

Опис👇
📌Мінішвабра MINI MOP з автовимкненням

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ👍
📌Віджимна швабра підходить для дому, ванної кімнати, кухні, квартири, гуртожитку, школи, офісу, ресторану, гаража, підвалу та навіть стін і вікон.

ЗРУЧНА КОНСТРУКЦІЯ🔥
📌Вертикальна конструкція для зручного зберігання, яка не займає багато місця, підходить для тривалого багаторазового використання.
📌Компактний розмір головки для швабри дуже підходить для невеликих і мобільних приміщень, як-от невеликі квартири, гуртожитки та фургони

.
ДВІЙНЕ ВИКОРИСТАННЯ ДЛЯ ВЛАЖНОЇ ТА СУХИЙ УБІРКИ👇👌
📌Плями від води можна витирати негайно, вбудоване прання та зневоднення, витягування та вичавлювання однією рукою
📌Підходить для всіх типів стільниць, скла, підлоги.

БЫСТРО ВЫСЫХАЕТ💦
📌Ви можете легко вичавити брудну воду та швидко висушити губку швабри, не залишаючи слідів від води.

МІЦНИЙ МАТЕРІАЛ😎
📌Виготовлена з міцного ABS-матеріалу з високоякісною губкою з PU-бавовни, мінішвабра витримує багаторазове використання і розрахована на тривалий час.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Швабра з губкою-валиком |
| Основне призначення | Універсальне, Для підлоги, Для вікон, Для стін |
| Матеріал насадки | Поліестер |
| Наявність механізму віджиму | Є |
| Тип ручки | цілісна |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Білий |
| Комплектація відром | Немає |
| Виробник | Mini |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина насадки | 15 см |
| Висота насадки | 29.5 см |
| Довжина ручки | 24.8 см |
| Назва | |
| Назва | Портативна мінішвабра MINI MOP з можливістю віджимання для легкого прибирання будинку, авто, вікон |
- Ціна: 249 ₴










