
Пилосос ручний Rainberg RB-2265 2500 W з НЕРА-фільтром, ручний вертикальний пилосос для дому
3 896 ₴
1 948 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NRB2265
Ручний пилосос Rainberg RB-2265 2500 W з НЕРА-фільтром, ручний вертикальний пилосос для дому🔥👇

📌Пилосос ручний 2500 Вт — це професійний пристрій, що забезпечує високу ефективність та ідеально підходить для прибирання різних приміщень і автомобілів. З робочим діапазоном до 4 метрів, цей пилосос легко переміщається між кімнатами завдяки зручній ручці та невеликій вазі.

📌Потужний двигун потужністю 2500 Вт забезпечує максимальну силу всмоктування, яка підтримується технологією мультициклону із системою 4 ступеневої фільтрації. Регулятор швидкості на корпусі дає змогу легко настроювати потужність всмоктування, а регулятор потоку повітря на ручці забезпечує комфортну роботу під час прибирання.

📌Високоефективна маневрова щітка та зручна телескопічна щітка дають змогу легко досягати важкодоступних місць і ефективно очищати поверхні. Об'єм пилозбірника становить 0,5 літра, а зручний механізм очищення склянки спрощує процес очищення.

Переваги👌👇
🔥Зручна ручка та мала вага пристрою дають змогу легко переміщати його між кімнатами;
🔥Технологія мультициклону із системою 4-ступеневою фільтрацією;
🔥Високоефективна маневрова щітка;
🔥Зручний механізм очищення склянки;
🔥Низький рівень шуму;

Особливості🔥👇
⚡️Номінальна споживана потужність: 2500 Вт;
⚡️Потужність всмоктування: 600 Вт;
⚡️Швидкість обертання: до 35 тисяч об/хв;
⚡️Об'єм контейнера для збирання пилу: 0.5 л;
⚡️Рівень шуму: 75 дБ;
⚡️Довжина шнура: 4.0 м;
⚡️Тип пилососа: ручний (вертикальний);
⚡️Живлення: мережа;
⚡️Колір: червоний;
⚡️Матеріал труби: метал;
⚡️Тип прибирання: сухе;
⚡️Тип мішка: циклонний фільтр.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Вертикальний |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 600 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Назва | |
| Назва | Пилосос ручний Rainberg RB-2265 2500 W з НЕРА-фільтром, ручний вертикальний пилосос для дому |
- Ціна: 1 948 ₴









